Автор Тема: Приватизацію Ощадбанку поставили на паузу  (Прочитано 756 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 85974
  • Пол: Мужской
  • Есть вопросы? Пишите в личку
    • Награды
Приватизацію Ощадбанку поставили на паузу
« : 12, Июля 2022, Вторник, 15:00:29 pm »
Ощадбанк продовжує співпрацювати з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), проте питання приватизації держбанку та отримання ним довгострокового фінансування на суму до 100 млн євро відкладено. Про це в інтерв'ю «Мінфіну» розповів голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

«Ми, як і раніше, продовжуємо співпрацю з ЄБРР (зокрема, за програмою торговельного фінансування), але зрозуміло, що роботу з приватизації Ощадбанку поставлено на паузу. Нині це не в пріоритеті.», — зазначив Наумов.

Він також нагадав, що уряд скорегував стратегічні напрями діяльності держбанків у зв'язку з воєнним становищем у країні.
#Приватбанк фашисты. В нём ненавидят людей старшего возраста


Теги: