Ощадбанк продовжує співпрацювати з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), проте питання приватизації держбанку та отримання ним довгострокового фінансування на суму до 100 млн євро відкладено. Про це в інтерв'ю «Мінфіну» розповів голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.
«Ми, як і раніше, продовжуємо співпрацю з ЄБРР (зокрема, за програмою торговельного фінансування), але зрозуміло, що роботу з приватизації Ощадбанку поставлено на паузу. Нині це не в пріоритеті.», — зазначив Наумов.
Він також нагадав, що уряд скорегував стратегічні напрями діяльності держбанків у зв'язку з воєнним становищем у країні.