Автор Тема: Пост гордости за нашу Дию  (Прочитано 1369 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

 • Administrator
 • Знаменитый писатель
 • *****
 • Сообщений: 72790
 • Репутация: +321/-3
 • Пол: Мужской
 • Киевстар и Коболев одна шайка
  • Награды
Пост гордости за нашу Дию
« : 16, Январь 2021, Суббота, 17:09:34 pm »
Я дуже пишаюся процесами діджиталізації в країні. Це дійсно прекрасно.

От, наприклад, є додаток "Дія". В ньому я можу подивитися на свій тех.паспорт, права, ID карту, загран паспорт, ІПН і, навіть, студентський квиток. Це офігенна річ. Кожен вечір, перед тим, як заснути, я захожу в "Дію" і переглядаю ці документи. Там є фото. Мої. З цього у мене починається ранок.

Я намагаюся зрозуміти, навіщо він мені ще потрібен? В Ощаді я не змогла оплатити машину, бо операція підлягає фінмоніторингу, а у мене тільки "Дія". Я не можу зайти в жодне міністерство (з тих, в яких буваю я), бо вони не приймають "Дію". Єдине, що працює - це права та техпаспорт при перевірці на дорогах.

А ще у мене у мене є ID паспорт. Він теж красивий. Займає мало місця, вміщається в гаманець. Дуже зручно... Тільки досі не можу зрозуміти, куди мені діти інформацію про місце реєстрації на папірці формату А4 з печаткою сільської ради. І навіщо я заплатила в декілька раз дорожче за ID карту, яку тре міняти раз в 10 років, яка дорожча за паспорт і возити з собою ще і довідку.

Процедура зміни місця реєстрації вбила наповал. Я маю.. ТА-ДАМ... здати цю довідку, щоб її знищили і видали нову!
Сьогодні перед сном я знов буду дивитися на фоточки в додатку "Дія" і думати: Ну нафіга я взяла ID карту? Могла ж просто вклеїти фото...

Пост навіяний триденною спробою взяти додаток до ID карти в умовах децентралізації. Коли ти жив в одному районі, а тепер живеш іншому.

І тут я завжди згадую Інна Онищенко :Так буває, коли неробочі процеси просто переносять в цифро форму. Без їх якісної зміни.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3686791188055504&id=100001739769091 data-width="500">
.


Оффлайн lyblypivo

 • Знаменитый писатель
 • ***
 • Сообщений: 752
 • Репутация: +1/-0
 • Пол: Мужской
  • Награды
Re: Пост гордости за нашу Дию
« Ответ #1 : 18, Январь 2021, Понедельник, 14:43:00 pm »
Хай наприклад в Приватбанк чи Нова пошта зайде, буде здивована, як працює Дія. Водії не скаржаться на Дія. ФОП, які тепер роблять зміни онлайн і оформляють допомоги в пару натискань. Сплата штрафів ПДД і по виконавчому провадженні. Довідки про місце реєстрації видають, бо її улюблені урядовці такі реєстри створили, що тепер кожне село має свої реєстри.

Цитировать
З 4 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», що встановлює нові правила реєстрації місця проживання громадян. Функцію з реєстрації місця проживання передано до виконавчих органів територіальних громад, відтак підрозділи міграційної служби припинили здійснення реєстрації місця проживання.

Коли були при владі, вони eHealth запустили, який працював без відповідних сертифікатів. Але то дурниця, подумаєш дірява система з інформацією про пацієнтів.

Цитировать
Електронна система охорони здоров'я eHealth приведена у відповідність до стандартів захисту персональних даних користувачів і отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації.

"Система eHealth почала працювати 2,5 роки тому. Однією з головних претензій всі ці роки до системи була відсутність зрозумілої і підтвердженої офіційно системи захисту даних пацієнтів. Ще влітку 2019 року, коли я вперше проводив координаційну зустріч з донорами, ключові коментарі від міжнародних партнерів стосувалися кричущої ситуації навколо системи eHealth – "невідомо, чи надійно зберігаються персональні дані пацієнтів", "належний захист відсутній" і багато іншого. Тоді я пообіцяв вирішити це питання", - написав віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні цю проблему вирішено. Система eHealth відповідає стандартам захисту, адже отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації", - повідомив він.


Теги: