Автор Тема: Ощадбанк провів першу емісію електронних грошей ВНПС «ГлобалМані»  (Прочитано 1933 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 73670
  • Репутация: +321/-4
  • Пол: Мужской
  • Киевстар и Коболев одна шайка
    • Награды
Внутрішньодержавна небанківська платіжна система «ГлобалМані», яка вийшла на український ринок, стала першою в нашій країні легальною системою електронних грошей, діяльність якої відповідає всім вимогам вітчизняного законодавства. Електронні гроші є одиницями вартості, які приймаються як засіб платежу, і є грошовими зобов’язаннями банка-емітента. Це зазначено у правилах ВНПС «ГлобалМані», затверджених Національним банком України. Електронні гроші ВНПС «ГлобалМані» емітуються державним Ощадбанком виключно під забезпечення реальними грошима і мають 100% миттєву ліквідність. Вони є легальним, зручним, дешевим, швидкісним та надійним засобом платежу за товари та послуги. Зокрема, йдеться про платежі — за мобільний зв’язок, комунальні послуги, товари в інтернет-магазинах. Також електронні гроші дозволять сплачувати квитанції (мита, штрафи тощо) на рахунки Держави. Система «ГлобалМані» надає можливість здійснювати платежі, переказ коштів у національній валюті протягом кількох секунд – за допомогою електронного гаманця.

Операції здійснюються 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Миттєво поповнити гаманець, перевести електронні гроші у готівкові можна буде через широку мережу вiддiлень Ощадбанку (понад 6 тисяч), а також – через термінали самообслуговування, каси агентів ВНПС «ГлобалМані» тощо. Абонент має можливість користуватися електронним гаманцем в будь-якому місці України та світу за допомогою лише комп’ютеру чи мобільного телефону з доступом до інтернету. Комісія за виведення грошей із системи є найнижчою на українському ринку – лише 0,5%, а переказ коштів між гаманцями в межах системи є безкоштовним.

Електронний гаманець «ГлобалМані» планується відкрити всім громадянам України.

Діяльність ВНПС «ГлобалМані» на ринку електронних платежів сприятиме детінізації економіки, оскільки обіг грошей відбувається легально, з дотриманням законодавства. Система звітує перед всіма контролюючими державними органами. Кожен користувач отримує квитанцію при здійсненні кожної операції, що документально підтверджує факт платежу.

ВНПС «ГлобалМані» створювалась понад два роки – з 2009 року – і за цей час отримала всі необхідні документи, виконала вимоги вітчизняного законодавства, регуляторних та фіскальних органів. Система працює у відповідності до міжнародних стандартів, вимог FATF.

Довідка: ТОВ «ГлобалМані» є оператором та розробником ВНПС «ГлобалМані», є небанківською фінансовою установою, відповідно до законодавства України. Вона має ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на «Здійснення переказу коштів небанківськими фінансовими установами», затверджені НБУ Правила роботи платіжної системи, дозвіл НБУ на здійснення діяльності, пов’язаної з переказом коштів та обігом електронних грошей. Правила роботи ВНПС «ГлобалМані», відповідають всім вимогам Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та «Положення про електронні гроші в Україні», затвердженого постановою Правління НБУ №481 від 04.11.2010 року.


Теги: