!!

Внимание!!!

Спасибо, что читаете наш форум. После регистрации сможете участвовать в обсуждениях. Мы не задалбываем подписками и спамом!
- Регистрация
- Залогиниться с помощью аккаунта соцсети

Если с регистрацией возникают проблемы, то обращайтесь через меню Контакты

Автор Тема: Новый добрый царь встретился с профсоюзами  (Прочитано 978 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 69211
  • Пол: Мужской
  • Киевстар это шайка мошенников!
    • Награды
Новый добрый царь встретился с профсоюзами
« : 15, Февраль 2019, Пятница, 14:57:52 pm »
ЗУСТРІЧ ПРОФСПІЛКИ ТА ПРЕЗИДЕНТА ПрАТ «КИЇВСТАР»

11.02.2019 року відбулась зустріч Профспілки та нового Президента ПрАТ «КИЇВСТАР». Зустріч ініційована Президентом Компанії.
Є досить цікава історія про саме ініціювання даної зустрічі.

ІСТОРІЯ ІНІЦІЮВАННЯ ЗУСТРІЧІ.
До вчора від Компанії надходило декілька пропозицій організувати зустріч, але формат таких запрошень був дещо дивним, це були запрошення прибути голові Профспілки індивідуально. Саме цікаве те, що такі запрошення стали надходити у відповідь на запити Профспілки. Тобто, ми направляємо запит (є таке право за законом), а замість відповіді, замість запитуваної інформації отримуємо запрошення на індивідуальну зустріч. Ми чітко визначили та дали своє бачення такого формату зустрічі: ми запропонували провести відкриту зустріч між Профспілковим комітетом та керівництвом компанії. Але знадобилось пів року, щоб така зустріч відбулась.

НА ЗУСТРІЧІ БУЛИ ПРИСУТНІ: Президент Комаров О.В., керівник по персоналу Олійник О.В., керівник відділу кадрів Мельниченко О.П., головний юрист Гоцуленко О.В.
З НАШОГО БОКУ: Голова Профспілки, члени профспілкового комітету Добрянська Н.П. та Яценко М.В., голова Профспілки зв’язку України Стародуб Н.М. та юрист Мазур Н.В.

ПРО ЗУСТРІЧ.
Можу сказати, очевидним є те, що Президент Компанії вирішив повернути втрачені головні цінності компанії - це повагу самих працівників до компанії, корпоративний дух та прагнення «бути кращими». Моє власне бачення, що Президент компанії занепокоєний тим, що відбувається зараз…. І мені особисто здалось, що у нього є бажання розібратись.

Знову таки, моя власна думка, що Президент на сьогодні володіє тією інформацією, яку йому «подали» інші присутні на даній зустрічі, «топи попереднього Президента». І у нового Президента виникають сумніви по багатьом питанням. Тому, як я розумію, він буде намагатись все перевірити. Вважаю, що той обман, який є сьогодні, довго не протримається.

ПРИКЛАДИ ОБМАНУ. В ході дискусій ми запропонували Олійник О.В. пояснити, чому від працівників скривають зміст наказів про перегляд заробітної плати. Відповідь: кожен працівник може ознайомитись з такими наказами. Мельниченко О.П. добавила про те, що у працівника на сторінці в «Ulcimus» всі накази є. Ми акцентували увагу на тому, що ми запитуємо не про номер наказу, а про можливість ознайомитись зі змістом. ВИСНОВОК: НАВІТЬ ЗА СТОЛОМ З ПРЕЗИДЕНТОМ ТОПИ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА НАМАГАЮТЬСЯ УХИЛИТИСЬ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СВОЇ ДІЇ.

ЩЕ ПРИКЛАД: запитали про чергування технарів. Знову таки, в два голоси Олійник О.В. та Мельниченко О.П. звітують про те, що чергувань нема. Нагадуємо про те, що чекаємо від них відповіді про те, що у конкретного керівника тех відділу немає підпорядкованих працівників, які чергують. Тиша…. Ми наполегливо повторюємо: «дайте таку відповідь, і тоді в разі якогось ЧП відповідати буде Президент». Ще більша тиша…. Хоча ні, нам знову повторили про те, що чергувань нема, але цього разу вже не так голосно.
Президент такі випадки непорозумінь фіксував у записник.

НУ І ПІДСУМОВУЮЧИ. Думаю, буде ще не одна зустріч. І якщо у керівника є дійсно бажання розібратись, то обман та маніпуляції одної миті «лопнуть, як кулька».

Знову таки, Президент керуючись тією інформацією, яку йому подали, вважає, що треба збирати збори Профспілки та переобирати Профком. І тут ми навіть знаємо звідки «дме вітер». Ми переконані в тому, що «конструктив» та «життя з нового аркуша» треба почати з Колективного договору.

ЩЕ ОДНЕ ГОЛОВНЕ. Президент повідомив про те, що до сьогодні не очолював компанії, де є Профспілка, додавши, що Профспілка повинна бути органом, який охоплює більшість трудового колективу. Думаю це гарний знак та думаю, що скоро вступ до Профспілки не буде розглядатись топами як підказка, кого звільнити наступного разу.

Одним словом, працюємо далі…

Голова ППО «Київстар»
Всем добра!


Теги:
 

А что слышно про новый офис #Киевстар в Одессе?

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 0
Просмотров: 1481
Последний ответ 18, Март 2018, Воскресенье, 19:41:44 pm
от Сергей Горбачевский
Прибил новый хештег #УрсулаВерниЧернышова

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 7
Просмотров: 1264
Последний ответ 06, Февраль 2019, Среда, 21:08:27 pm
от Сергей Горбачевский
А что там слышно про новый биллинг Киевстар?

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 55
Просмотров: 8552
Последний ответ 08, Апрель 2019, Понедельник, 15:46:37 pm
от Сергей Горбачевский
Новый VEON, теперь для колхозников! Комбайны больше не нужны!

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 0
Просмотров: 1340
Последний ответ 08, Июнь 2018, Пятница, 09:26:37 am
от Сергей Горбачевский
Киевстар Команда новый ТП для миграции с ПП на бизнес-тарифы

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 1
Просмотров: 949
Последний ответ 25, Февраль 2019, Понедельник, 11:38:50 am
от gloogin