Автор Тема: Профсоюз Киевстара про многолетнего лучшего работодателя  (Прочитано 2141 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 79582
  • Репутация: +321/-4
  • Пол: Мужской
  • Киевстар, где иск к России за отжатое в Крыму?
    • Награды
VEON Ltd та ПрАТ «КИЇВСТАР»

Як не дивно, але інформація про те, що Європейські компанії отримують над прибутки у своїх філіях, компаніях, які ведуть бізнес на пост радянському просторі підтверджується на прикладі ПрАТ «Київстар» в Україні.

Чому так? Все досить просто. Наприклад, в Україні є багато варіантів, коли можна збільшувати прибутки за рахунок ухилення в оподаткування, заміщення штатних працівників з трудовими договорами на працівників на цивільно правових угодах, або взагалі передачі багатьох функцій штатних працівників на аутсорсинг. Все це можна робити з огляду на нікчемну роботу правоохоронних, податкових органів та з огляду на непрозоре судочинство. Все як звичайно у нас буває: «у кого є гроші тому нічого не буде».

На жаль, але те що відбувалось останні роки в ПрАТ «Київстар» може впевнено вказувати на те, що VEON Ltd (компанія, в яку входить ПрАТ «КИЇВСТАР») все це викриває, бо отримує фінансовий результат.

Є чотири звернення, які ми адресували до штаб квартири VEON Ltd. Головні з них:
1. Повідомлення про те, що ПрАТ «КИЇВСТАР» звільняючи штатних працівників заміщує їх функцію дилерами, які при цьому ухиляються від сплати податків та виплачують заробітну плату у «конвертах». Пригадати тут: https://www.facebook.com/profspilka.kyivstar/posts/2275093739232579, https://www.facebook.com/profspilka.kyivstar/posts/2088129024595719
ПОВІДОМЛЕННЯ У КОМПАНІЮ VEON LTD ЗАЛИШИЛОСЬ ПРОІГНОРОВАНИМ.

2. Повідомлення про кримінальне провадження порушене Ген. Прокуратурою України в частині уникнення від сплати податків ПрАТ «КИЇВСТАР» у відносинах з ТОВ «БРЕЙНСОРС ІНТЕРНЕШНЛ» (компанія, яка надає послуги аутсорсингу заміщуючи майже 1000 - 1500 штатних працівників).
Пригадати тут: https://www.facebook.com/profspilka.kyivstar/posts/2485511591524125
Керівництво VEON Ltd теж не знайшло часу на те, щоб надати відповідь.

Саме цікаве те, що таке ставлення VEON Ltd до повідомлень такого характеру повністю не відповідає КОДЕКСУ ПОВЕДІНКИ БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ (Просмотр ссылок доступен только зарегистрированным пользователям). Зміст якого передбачає негайне втручання VEON Ltd на прояви корупції та злочинних дій будь-якої компанії, яка знаходиться в підпорядкуванні.

Про те, що до звернення в VEON Ltd ми намагались вирішувати питання через функцію комплаєнс ПрАТ «КИЇВСТАР» ми мовчимо, так як відповідна функція є повністю недієздатною. Два звернення до головної компанії (VEON Ltd ) стосувались саме такої недієздатності.

Для того щоб поставити «крапку» в цьому питання, направили до VEON Ltd скаргу. Зміст якої передбачає те, що ігнорування повідомлень є порушенням законодавства. Відповідний лист отримано адресатом 13.11.2019 року.

Не готові казати про відповідальність за таке «ігнорування» за законами Нідерландів (держава, в якій знаходиться VEON Ltd), але навіть в Україні така відповідальність є, і тут в отриманні відповіді нам обіцяли допомогти колеги з Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР).

Чекаємо відповіді або ... чергове ігнорування.

Питання, пропозиції чекаємо тут: ppo.kyivstar@gmail.com

Фейсбук
Киевстар будет национализирован!


Теги: