Автор Тема: Автономне живлення як умова нових ліцензій для операторів – Зеленський  (Прочитано 327 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 80683
  • Репутация: +321/-4
  • Пол: Мужской
  • Киевстар, где иск к России за отжатое в Крыму?
    • Награды
Указом затверджено низку заходів, які покликані нейтралізувати загрози енергетичній безпеці та посилити стійкість функціонування енергетичної системи в складні воєнні часи. Зокрема, з цією метою затверджено заходи щодо погашення заборгованостей на ринках електроенергії та газу, розвитку та стимулюванню альтернативної енергетики, створення маневрових потужностей для об’єктів енергетики, обмеження експорту українського газу та нарощуванню імпорту з нетрадиційних для України напрямків тощо.

Крім того, НКЕК рекомендовано у місячний строк опрацювати питання щодо внесення змін до ліцензійних умов провадження діяльності операторів зв’язку з метою забезпечення резервним / автономним живленням об’єктів зв’язку, що забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури.

Іншими словами, оператори будуть змушені забезпечувати резервним живленням ті системи зв’язку, які забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури. Це пропишуть в ліцензійних умовах.

Наразі немає подробиць про такі можливі вимоги. Скоріш за все, вони стосуватимуться отримання нових ліцензій та продовження вже існуючих. В такому випадку, щоб отримати/продовжити ліцензію, оператори будуть змушені переконувати регулюючі органи, що вони здатні забезпечувати автономне живлення для об’єктів зв’язку, що забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури. Це вимагатиме додаткових інвестицій в акумуляторні батареї, генератори, паливо тощо. Також буде необхідно підтримувати роботу таких систем, що вимагатиме наймати додаткових працівників.

Всі ці заходи призведуть до збільшення витрат, що, ймовірно, викличе здороження вартості послуг операторів зв’язку.
Киевстар будет национализирован!


Теги: