Пишет Бодя из НКЭК (НКРСИ)
🛰️🛸 УСІ технології мають бути на службі в українців та України!
☑️ сьогодні ряди постачальників послуг офіційно поповнив Starlink, ставши #1 у новому Реєстрі постачальників електронних комунікаційних послуг!
✅ віднині компанія Ілона Маска має право надавати послуги широкосмугового доступу до Інтернету на усій території України!
➡️ приєднатися до Ілона не складно – господарська діяльність у сфері електронних комунікацій здійснюється на засадах загальної авторизації. Суб’єкти господарювання, які мають намір здійснювати господарську діяльність як постачальники електронних комунікаційних мереж та/або послуг, повинні протягом місяця від початку такої діяльності надіслати до НКЕК повідомлення про початок здійснення діяльності за затвердженими формами
Просмотр ссылок доступен только зарегистрированным пользователям ... все інше то уже наші турботи 😎
✅ 20/05 після усіх етапів обговорень, дискусій та погоджень Постановою НКЕК
Просмотр ссылок доступен только зарегистрированным пользователям було затверджено усі процедурні моменти ведення нового Реєстру, форми повідомлень та переліки послуг відповідно до нового Закону про Електронні Комунікації
❗ всім хто хоче забезпечувати українців надійним зв’язком та Інтернетом просимо сюди ➡️
Просмотр ссылок доступен только зарегистрированным пользователям ❗ взаємодія по реєстрації відбувається в електронному вигляді, але для загального доступу Реєстр закритий з 24.02 і до ОСТАТОЧНОЇ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦