Автор Тема: Корпоративи на карантині: як великі компанії вітатимуть співробітників на свята  (Прочитано 939 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

алик

  • Гость
 Оксана Олійник,
директорка з управління персоналом і розвитку організації «Київстар»:

В умовах стрімкого погіршення ситуації з кількістю захворювань у країні, «Київстар», звісно ж, відмовився від ідеї будь-яких офлайн-корпоративів. Але різдвяні свята ніхто не скасовував. Ми плануємо різні активності, щоб уже з початку грудня створити для співробітників передсвяткову атмосферу.

Основним каналом гарного настрою буде комунікаційна платформа Workplace. До програми плануємо залучити як співробітників, так і їхніх дітей. З 1 грудня вони день за днем ​​відкриватимуть сторінки чарівного адвент-календаря.

Для нас дуже важливо наприкінці такого складного року занурити колектив в атмосферу добра і взаємодопомоги. Тому з 19 листопада по 19 грудня PR-департамент «Київстар» проведе «Марафон добрих справ». А напередодні дня святого Миколая підіб’ємо підсумки та подивимося, скільки ініціатив вдалося реалізувати в компанії за місяць. А також проведемо святковий прямий ефір з СЕО Олександром Комаровим.

 Ну і як же без подарунків у різдвяний період? Для співробітників та їхніх діток компанія готує подарунки і планує їх логістику по всій Україні. Ми всі обов'язково зберемося на онлайн-зустрічі, де піднімемо келихи шампанського, незважаючи на все, з вдячністю минулому року і з вірою в новий 2021-й!

 Надія Сіренко,
HR-директорка «Vodafone Україна»:,

Ми в компанії вже давно не святкуємо Новий рік. Точніше, святкуємо в колі своїх сімей і близьких, а ось корпоративних вечірок не проводимо. Ми відзначаємо не календарні дати, а спільні успіхи і досягнення. Нагороджуємо переможців нашої корпоративної програми визнання за кращі реалізовані проєкти, командну роботу, відзначаємо найкращих професіоналів і найкращих керівників. Це традиція, яку підтримуємо вже кілька років.

На Новий рік традиційно вітаємо дітей співробітників корисними або смачними подарунками. Останнім часом через карантин і перехід на віддалений режим роботи «живе» спілкування перетворилося на нове luxury, тому цьогоріч ми визнали важливим збільшити кількість спільних точок перетину і все ж відзначити Новий рік. Але відбуватиметься це, звісно ж, у форматі only digital.

Це буде новий, гарний формат, що надихає, над яким зараз працюємо – він зв'яже телемостом усі великі міста України й регіональні команди Vodafone. Усі співробітники зможуть приєднатися до онлайн-свята, почути генерального директора, інших керівників компанії, взяти участь у діджитал-конкурсах і вікторинах. На кожного співробітника чекає сюрприз. Звичайно ж, традиційно отримають подарунки й діти.

 Тетяна Петрук,
директорка дирекції управління персоналом і організаційного розвитку «Укртелеком»:

«Укртелеком» – найбільший роботодавець галузі, а наші співробітники працюють у всіх областях країни: у великих містах і маленьких населених пунктах. У нас чимало мотиваційних і заохочувальних проєктів, зокрема система преміювання, і визнання колег у проєкті «Кращі працівники», і сучасні програми навчання. Тому новорічне офлайн-святкування не є для нас головним мотиваційним заходом.

Щорічно на свята ми готуємо привітання та різні активності для колективу. З огляду на масштаби компанії, вже не перший рік практикуємо інтерактивні заходи: флешмоби, онлайн-вікторини, тематичні фотоконкурси тощо.

Грудень для нас – особливий місяць, тому що 15 числа – день народження компанії. Отже, цей місяць буде насиченим на активності, але, звичайно, з урахуванням епідеміологічної ситуації в країні. Цьогоріч активності фокусуємо в онлайн, використовуючи сучасні канали комунікації. Але вітання наших молодших членів сім'ї «Укртелекому» залишається без змін: близько 6000 дітей співробітників до Дня святого Миколая отримають подарунки.


Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 74131
  • Репутация: +321/-4
  • Пол: Мужской
  • Киевстар и Коболев одна шайка
    • Награды
Основним каналом гарного настрою буде комунікаційна платформа Workplace. До програми плануємо залучити як співробітників, так і їхніх дітей. З 1 грудня вони день за днем ​​відкриватимуть сторінки чарівного адвент-календаря.
Подключайте и нас!


Теги: