Автор Тема: Налоговая хлопнула некого "провайдера связи"  (Прочитано 1714 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 69898
  • Пол: Мужской
  • Киевстар это шайка мошенников!
    • Награды
Налоговая хлопнула некого "провайдера связи"
« : 22, Май 2018, Вторник, 08:05:44 am »
Схема ухилення від оподаткування великим провайдером у сфери зв’язку зазнала краху

Співробітниками Офісу великих платників податків, в ході проведення перевірки підприємства сфери зв’язку, встановлено заниження податкового зобов’язання з ПДВ на суму 18,3 млн грн, крім того упереджено бюджетне відшкодування на рахунок платника у банку в сумі 1,1 млн гривень.

Протягом 2014-2017 років підприємством реалізовано послуги зв’язку нижче їх собівартості, що в результаті призвело до виникнення від’ємного значення з податку на додану вартість та неправомірного формування сум, що підлягають бюджетному відшкодуванню.

Відповідно до норм Податкового кодексу України у разі постачання товарів/послуг, база оподаткування яких перевищує фактичну ціну постачання, постачальник складає дві податкові накладні: одну - на суму, розраховану виходячи з фактичної ціни постачання, іншу - на суму, розраховану виходячи з перевищення ціни придбання / звичайної ціни.

Таким чином, підприємством не задекларовано податкових зобов’язань на 18,3 млн грн та не зареєстровано податкових накладних на загальну суму ПДВ - 7,5 млн гривень.

Державною фіскальною службою України у процедурі адміністративного оскарження позицію Офісу великих платників підтримано в повному обсязі.

На сьогоднішній день проводиться процедура судового оскарження.

Источник
Я в Твиттере https://twitter.com/gorbachevsky


Теги: