Як повідомила пресслужба СБУ, через особисті перевірені зв’язки зловмисники підшукували клієнтів для надання «послуг».
«Колишній працівник підбирав замовників, діючі — технічно забезпечували зняття інформації. Вартість прослуховування одного абонентського номера на два місяці становила дев’ять тисяч доларів США», — повідомили у відомстві.
Наразі слідчі встановлюють точну кількість абонентів, які потерпіли від дій фігурантів справи, розглядається питання щодо оголошення фігурантам справи про підозри у вчиненні кримінального правопорушення.
У межах кримінального провадження триває слідство, розпочате за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади.