Автор Тема: В Україні хочуть відкрити дані про покриття населених пунктів Інтернетом  (Прочитано 1476 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

алик

  • Гость
Міністерство також працюватиме над забезпеченням доступу українців, які проживають в "червоній зоні" карантинних обмежень, до торгових точок, що спеціалізуються на засобах зв'язку.

Міністерство цифрової трансформації планує відкрити дані про покриття населених пунктів мобільним і фіксованим Інтернетом.

Про це повідомив віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінка у соцмережі Facebook. "Плануємо відкриття даних про покриття населених пунктів Інтернетом (крім фінансових показників). Зараз дані про покриття Інтернетом доступні тільки НКРЗІ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації – УНІАН), а це ризик необґрунтованих фінансових витрат на повторне підключення об'єктів до Інтернету", - написав він. Коментар віце-прем'єра За словами Федорова, міністерство також працюватиме над забезпеченням доступу українців, які проживають в "червоній зоні" карантинних обмежень, до торгових точок, що спеціалізуються на засобах зв'язку. "Купити телефон, поповнити рахунок, під'єднатися до інтернету - це базові інформаційні потреби", - повідомив Федоров. Крім цього, Мінцифри буде домагатися розширення повноважень міністерства в питанні створення нових центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Що цьому передувало За словами Федорова, Міністерство цифрової трансформації поставило за мету зробити Україну однією з трьох кращих країн світу з відкритості даних. Також Мінцифри зараз працює над створенням оновленого порталу відкритих даних.Теги:
 

ЄС надасть Україні 25 млн євро на цифрову трансформацію

Автор алик

Ответов: 1
Просмотров: 988
Последний ответ 26, Ноября 2020, Четверг, 12:09:56 pm
от Сергей Горбачевский
Порошенко підписав указ про запуск 5G в Україні в 2020 році

Автор lyblypivo

Ответов: 2
Просмотров: 2068
Последний ответ 18, Мая 2019, Суббота, 13:06:27 pm
от Сергей Горбачевский
Дипломат США припускає, що росіяни прослуховують мобільний зв’язок в Україні

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 1
Просмотров: 1900
Последний ответ 20, Ноября 2019, Среда, 08:02:04 am
от Camael