Автор Тема: В Україні хочуть відкрити дані про покриття населених пунктів Інтернетом  (Прочитано 107 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн алик

  • Знаменитый писатель
  • ***
  • Сообщений: 657
  • Пол: Мужской
  • друзья. я обычный гражданин. не оператор.
    • E-mail
    • Награды
Міністерство також працюватиме над забезпеченням доступу українців, які проживають в "червоній зоні" карантинних обмежень, до торгових точок, що спеціалізуються на засобах зв'язку.

Міністерство цифрової трансформації планує відкрити дані про покриття населених пунктів мобільним і фіксованим Інтернетом.

Про це повідомив віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінка у соцмережі Facebook. "Плануємо відкриття даних про покриття населених пунктів Інтернетом (крім фінансових показників). Зараз дані про покриття Інтернетом доступні тільки НКРЗІ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації – УНІАН), а це ризик необґрунтованих фінансових витрат на повторне підключення об'єктів до Інтернету", - написав він. Коментар віце-прем'єра За словами Федорова, міністерство також працюватиме над забезпеченням доступу українців, які проживають в "червоній зоні" карантинних обмежень, до торгових точок, що спеціалізуються на засобах зв'язку. "Купити телефон, поповнити рахунок, під'єднатися до інтернету - це базові інформаційні потреби", - повідомив Федоров. Крім цього, Мінцифри буде домагатися розширення повноважень міністерства в питанні створення нових центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Що цьому передувало За словами Федорова, Міністерство цифрової трансформації поставило за мету зробити Україну однією з трьох кращих країн світу з відкритості даних. Також Мінцифри зараз працює над створенням оновленого порталу відкритих даних.

все что желаете мне желаю вам вдвойне.
водафон,киевстар.


Теги: