Автор Тема: КК для дітей: Мальвіну зґвалтували, а Кіт Базиліо був наркоманом  (Прочитано 3235 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн stormrs

 • Знаменитый писатель
 • ***
 • Сообщений: 6227
 • Репутация: +180/-1
 • Пол: Мужской
  • Награды
На Форумі видавців у Львові презентували «Кримінальний кодекс для дітей» — навчальний посібник з права, у якому, за задумом автора, мало б бути доступно для дітей викладено суть, причини та наслідки злочинів.

Автором посібника є юрист, судовий журналіст, молода письменниця Галина Палійчук. Книжку видав Видавничий дім «Козаки» за сприяння Благодійного фонду ім. Юрія Кравченка у рамках програми правового виховання дітей, започаткованої Центром розвитку суспільства.

Як зазначила під час презентації письменниця, адвокат Лариса Денисенко, «на жаль шкільні підручники подають право дуже сумно, не по-дитячому».

„Про те, як захищати свої права у щоденному житті ці підручники ані стимулюють, ані вчать. Тому що з дітьми треба говорити про важливі речі, але мовою цікавою для них”, — зазначила Денисенко.

Автор книжки Галина Палійчук, яка має досвід викладання права у школі, пояснила, що посібником мала за мету у доступній та цікавій формі подати дітям середнього шкільного віку суть кримінального кодексу України — яка відповідальність передбачена за злочини, вчинені дітьми, і як їм самим не стати жертвою злочинів.

„Зараз дуже сумна статистика з дитячою злочинністю, дуже багато злочинів вчиняють діти. Проти дітей багато злочинів вчиняється. Діти мають знати, як їх можуть використати дорослі у злочинних цілях”, — зазначила Палійчук.

Посібник побудований як справжній кримінальний кодекс. Він складається із загальної частини, у якій йдеться про причини, поняття та види злочинів, вину та її ознаки, співучасть у злочині, відповідальність, покарання та його види, статистику та наслідки злочинів. В особливій частині «Кримінального кодексу для дітей» пояснено 14 видів злочинів, за які кримінальна відповідальність настає з 14 років. Ту є розділи — злочини проти власності, злочини проти громадської безпеки, порядку та моральності, злочини проти життя та здоров’я особи, злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи.

Кожна стаття дитячого кодексу проілюстрована малюнками з казки «Золотий ключик» з її позитивними та негативними героями, автором яких є художник-графіст Вікторія Делес.

„Ця книга не тільки про правове виховання дітей, а й про правове виховання батьків, можливо, у першу чергу батьків”, — зазначив директор Центру розвитку суспільства Ігор Харченко. За його словами, наклад посібника буде передано у бібліотеки, у першу чергу шкіл-інтернатів і різних областях України.

Учасники презентації кілька разів наголошували, що посібник розрахований на дітей віком 10 − 12 років. Хоча не прозвучало жодного коментаря, яка думка з цього приводу у психологів і який вплив на дітей такого віку матимуть описи, навіть казкові, про те, як зґвалтували Мальвіну (ст. 152), як кіт Базиліо та Лисиця Аліса вбили вагітну жінку, вистреливши їй у живіт (ст. 115 ККУ) тощо.

©


Оффлайн Сергей Горбачевский

 • Administrator
 • Знаменитый писатель
 • *****
 • Сообщений: 73670
 • Репутация: +321/-4
 • Пол: Мужской
 • Киевстар и Коболев одна шайка
  • Награды
КК для дітей: Мальвіну зґвалтували, а Кіт Базиліо був наркоманом
« Ответ #1 : 14, Сентябрь 2012, Пятница, 05:57:03 am »
Мне интересно, а эти денисенки когда-нибудь были детьми или они сразу родились адвокатами? Как по мне, всё просто - вначале у определённой части пейсательниц исчез из жизни секс, из-за этого не родились дети, поэтому в своих теоретических измышлениях они зашли слишком далеко. А сами они просто не были детьми...


Теги: