Автор Тема: О служебном рейтинге  (Прочитано 600 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 70315
  • Пол: Мужской
  • Киевстар российский оператор
    • Награды
О служебном рейтинге
« : 28, Сентябрь 2017, Четверг, 19:06:48 pm »
В одном из интервью Олег Тиньков упомянул про такой инструмент, как служебный рейтинг на портале banki.ru. В качестве первичной информации при расчёте такого рейтинга используются отзывы о банке бывших сотрудников.

В Украине я ничего подобного не встречал, хотя отзывы бывших сотрудников где-то собираются. Меня эта тема интересует в разрезе украинских мобильных операторов, особенно в свете моды на аутсорс персонала.

А пока очередная серия Михаил Яценко vs Киевстар

Догана чи звільнення? Київстар втілює новий план!

Сьогодні був ознайомлений з доводами та аргументами, за якими Київстар намагається накласти на мене дисциплінарне стягнення – догану. Як виявляється: за систематичне порушення трудової дисципліни.

Систематичне порушення трудової дисципліни спостерігалось компанією на протязі серпня цього року і виглядає так:
- запізнення на робоче місце на 263 секунди;
- залишення робочого місця на 286 секунд раніше;
- залишення робочого місця на пів години раніше.

Звичайно, я не виправдовую порушення трудової дисципліни, є робочий час, є вимоги роботодавця і їх потрібно виконувати. Навіть більше, за порушення трудової дисципліни я готовий понести передбачену відповідальність, але не треба з мене робити дурня.

Запізнення та залишення робочого місця раніше встановленого (там де в секундах) зафіксувала електрона система пропуску, зафіксувала не на першому поверсі офісу, не в холі, а на четвертому. Чому? Я так і не зрозумів. Тобто систематичний порушник дисципліни Михайло зафіксував свою присутність в офісі компанії на четвертому поверсі в 9.04 і за це повинен отримати догану, а краще його взагалі звільнити, хоча ні, звільнити і викинути речі через вікно, а фото розіслати всім абонентам з надписом «ПЕРЕМОГА!» (напевно така мрія у когось із юристів компанії)!

Але, мрійте без мене!

В мене є ряд питань з цього приводу: Чому запізнення фіксується на четвертому поверсі? Що це за система? Як вона синхронізує свій час? Чи може вона помилятись? Чому компанія посилаєтеся на порушення корпоративних документів, які я ніколи не бачив, але з якими повинен був бути ознайомлений під розпис (передбачає закон)? Там де залишення робочого місця на пів години раніше - взагалі ступор. Знову таки, система фіксує це на четвертому поверсі, а куди я подівся з четвертого поверху мені не кажуть. Може я вийшов за якимись потребами та повернувся знову, може вийшов з поверху виконуючи службове завдання? Відомостей про те, що я залишив офісну будівлю на пів години раніше нема. Є фіксування системою на четвертому поверсі.

Одним словом, є чим зайнятись наступного тижня.

А ще є такий випадок. Звичайно, не думаю, що його теж розглянуть, як порушення трудової дисципліни, але пояснення на вимогу вже надав.

Я здавав кров (як донор) і за відсутність на робочому місці в день здавання крові виявилось повинен надати письмові пояснення.

Враховуючи бурливу уяву юристів компанії, не виключаю, що відсутність на робочому місці в день здавання крові може бути розцінена ними, як відсутність без поважних причин, за що передбачено звільнення. В той день навіть склали відповідний акт «про відсутність на робочому місці».

Здавання крові, виявляється, не поважна причина. А що тоді поважна?

Шановний Peter Chernyshov, вгамуйте Ваших (наших) «юристів–мрійників», не дратуйте мене і не виставляйте Київстар на посміховисько.

Фейсбук
Пополняя Киевстар, ты пополняешь российский бюджет!


Теги: