Автор Тема: ПУМБ пиарит в ФБ PayPal, а заодно и себя  (Прочитано 1949 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 72365
  • Репутация: +321/-3
  • Пол: Мужской
  • Киевстар и Коболев одна шайка
    • Награды
ПУМБ пиарит в ФБ PayPal, а заодно и себя
« : 25, Январь 2012, Среда, 17:02:31 pm »
Платіжна система PayPal: «за» і «проти» для українців

«Приятель, який допомагає розраховуватись» – саме так перекладається назва платіжної системи PayPal. Цей переклад досить чітко відображає суть цієї простої у користуванні, але дуже цінної послуги.

Експерти ПУМБ з’ясували, що поки що не всіма перевагами PayPal можуть користуватися українці. Хоча це не набагато зменшує її велику цінність.

Але спершу – коротко про саму систему, а трохи згодом – про її переваги та обмеження.

Сьогодні PayPal є найбільшою платіжною системою у світі, яка працює з 24 національними валютами у майже 200 країнах світу.

У 1999 році винайшов наш земляк – киянин Макс Левчин, який емігрував разом з сім’єю до США. А вже у 2002 році платіжну систему придбала eBay – одна з найбільших компаній з інтернет-торгівлі у світі. 

Отже, основні переваги PayPal:

По-перше, в США ця платіжна система зареєстрована як фінансова компанія, що забезпечує усі аспекти гарантій, конфіденційності та безпеки.

По-друге, PayPal “страхує” ваші покупки. Якщо ви не отримали товар, за який заплатили, PayPal поверне гроші обсягом до $25000 завдяки програмі захисту покупців PayPal Buyer Protection.

По-третє, PayPal захищає конфіденційні дані вашої картки. Підключивши до PayPal платіжні картки будь-якого банку та розраховуючись ними, ви більше не переймаєтесь питанням безпеки коштів. Під час розрахунків через PayPal ви не розкриваєте номер платіжної картки та CVV2-код, що збільшує захист ваших транзакцій від шахраїв.

По-четверте, платежі здійснюються миттєво, а їхня історія зберігається у вашому особистому профілі.

Цікаво, що через глобальну популярність PayPal, а скоріше навіть через інтеграцію з eBay, PayPal-платежі не дозволяє найбільший в світі продавець товарів через інтернет – Amazon.com. Водночас, тільки через PayPal ви зможете купувати на eBay та у безлічі інших популярних онлайн-магазинів.

За допомогою PayPal ви можете не тільки розраховуватись за товари, а й переказувати кошти вашим близьким, які знаходяться за кордоном. Комісія за зарахування коштів на рахунок PayPal відсутня, а комісія за перерахунок коштів безпосередньо на кредитну картку складатиме приблизно 3,4% + $0,30 (залежить від країни відправлення). На жаль, поки що система не дозволяє українцям та росіянам приймати гроші на свій рахунок.

Нагадуємо, що до PayPal ви зможете підключити будь-яку платіжну карту ПУМБ.


Теги: