Автор Тема: Обращение Динамо К к своим фанатам  (Прочитано 3593 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ФАН

  • Moderator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 3696
  • Репутация: +15/-3
  • Вор должен сидеть в тюрьме!
    • E-mail
    • Награды
Обращение Динамо К к своим фанатам
« : 25, Июль 2009, Суббота, 12:41:59 pm »
Киевское «Динамо» выступило с официальным обращением к болельщикам команды относительно поведения на стадионе через свой официальный сайт:
«Футбольний клуб „Динамо» (Київ) звертається до своїх фанатів з вимогою зупинити використання заборонених піротехнічних засобів на стадіоні та скандування брутальних, нецензурних висловлювань, які ображають не тільки учасників матчу, а й взагалі людську гідність.
При забезпеченні порядку на стадіоні ми ввели практику обслуговування матчів стюардами та охороною клубу, мінімізували кількість міліції на секторах. Умовно кажучи — Клуб пішов назустріч побажанням фанатів. У свою чергу, у відповідь на ці дії ми не зустріли відповідної реакції — на секторах продовжують використовуватися заборонені піротехнічні засоби: файєри, вибухівки, димові шашки тощо.
Зокрема, під час матчу проти «Чорноморця», на трибунах знову були використані вищеназвані засоби, деякі з них влучили до технічної зони й несли пряму загрозу життю та здоров’ю інших вболівальників та спеціалістів, які забезпечують проведення матчу. Також із трибун продовжували лунати брутальні та нецензурні скандування. В результаті таких дій Клуб несе моральні та матеріальні збитки, а факт систематичного жорсткого порушення регламенту ФІФА та УЄФА негативно впливає на імідж столиці напередодні участі Футбольного клубу «Динамо» (Київ) у Лізі Чемпіонів та проведення ЄВРО-2012.
У випадку, якщо Ви, панове фанати, не зробите висновки із ситуації, яка склалася, та не підете назустріч у питанні дотримання правопорядку при проведенні футбольних матчів, Клуб буде змушений провести власне розслідування для виявлення ініціаторів хуліганських дій та заборонити порушникам відвідування матчів на стадіоні «Динамо» ім. В.В.Лобановського«.


Теги: