Автор Тема: Петро Порошенко закликав працівників митниці блокувати незаконно ввезені iPhone  (Прочитано 866 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 71539
  • Пол: Мужской
  • Киевстар и Коболев одна шайка
    • Награды
Про це заявив він заявив  під час наради з керівниками силових структур у Львівської ОДА.

Президент відреагував на слова заступника голови Державної Фіскальної служби Костянтина Лікарчука, який розповів про те, що чимало речей, які були незаконно завезені в Україну, продаються на вітчизняному ринку.

"Ми разом працюємо над тим, щоб речі які були незаконно завезені в Україну і продаються далі. Класичний приклад – це iPhone. Вони саме таким чином завозяться. Якщо зайти у Львові у будь-який магазин і спробувати перевірити документи на ці iPhone, то продавець не надасть нормальних документів. Тобто ці iPhone завозяться і оприбутковуються некоректними шляхами", - розповів він.

В свою чергу, Президент України висловив переконання, що такі товари потребують сплати митних платежів, а контролювати обіг iPhone можна за персональним номером IMEI.

"СБУ вам підкаже, що кожен айфон має свій номер IMEI. У нас була розроблена позиція, коли у базі даних під час перетину кордону є реєстрація цього номеру IMEI – коли він перетнув кордон і що з нього заплачено.

Якщо номер IMEI не був зареєстрований у митній службі, iPhone або примусово відключаєтьсяі можливості оператора стільникового зв’язку дозволяють це зробити, або, вибачте, конфіскується до сплати митних платежів. Сплати митні платежі і тобі його включать. Виходьте з цими ініціативами – сучасний світ дозволяє це зробити і не треба плакатись, що ми не знаємо що з цим робити"
, - сказав він.

Президент наголосив, що наразі працівники податкової міліції вивчають це питання.

"Ми знаємо, що з цим робити і з податковою міліцією авідпрацьовуємо подібні варіанти", - додав Петро Порошенко.


z-user

  • Гость
Ничего, еще немного поправит и будет так что на ойфон даже за год не заработать :)))
Пока все к этому идет.


Mobijolo

  • Гость
Похоже през и компания не знают как ещё налогов снять. Когда жить становится всё хуже, встаёт вопрос о целесеобразности государства раз оно не справляется со своими обязанностями обеспечить качественную жизнь своих граждан. То есть обдирать налоги это не самоцель существования государства. Когда наступает полная ж... то люди переходят к натуральному обмену ибо местная валюта обесценилась. Мне понравилась статья:
http://zema.su/blog/uroki-vyzhivaniya-v-bosnii-vo-vremya-grazhdanskoi-voiny-v-yugoslavii


Теги: