Автор Тема: Политические слухи от Костя Бондаренка  (Прочитано 1328 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергей Горбачевский

  • Administrator
  • Знаменитый писатель
  • *****
  • Сообщений: 71666
  • Пол: Мужской
  • Киевстар и Коболев одна шайка
    • Награды
Политические слухи от Костя Бондаренка
« : 08, Сентябрь 2019, Воскресенье, 08:25:14 am »
Кость известный политолог, у него есть биометрический паспорт и он недавно на политологические деньги съездил на каву в Видэнь:

Робити політичні прогнози в Україні дуже легко. Для цього треба поїхати до Відня, сісти у ресторанчику неподалік від Ам Гоф. За сусіднім столиком обов‘язково повинні сидіти молоді дівчата модельної зовнішності з великою кількістю пакетів із довколишніх бутиків. Так от. Я все знаю! За сорок хвилин я (і не лише я) дізнався, хто у нинішній владі гей і де хто любить відпочивати. Дізнався, в які ресторани Києва краще не ходити. Дізнався, що Майкл Корс - «отстой». А ще дізнався, що «Авакова скоро снимут». Перед Новим роком.

Але не посадять (з чим вітаю Арсена Борисовича, його доля щойно вирішилася). І що наступного року будуть знову парламентські вибори і «моему Вове нечего бояться, он снова будет депутатом, ему пообещали». І що скоро «вместо Кличко мэром будет Гусовский.

Ну этот, у которого Пантагрюэль». І ніякий не Ткаченко, бо «ну ты странная: кто же Бене Киев отдаст?». І у Дніпрі будуть дострокові вибори. «Ну ты как маленькая! Какой закон? Кто сейчас на законы обращает внимание? Кому нужны эти законы?». А на кожну спробу поставити ту чи іншу тезу під сумнів, звучало резонне: «Ну ты же знаешь, с кем мой Вова общается!».

Одним словом, треба частіше бувати у Відні. Тут можна збагнути всю суть української політики.

І ще. Невідомий мені Вова! Повезло тобі з дівчиною. Вродлива, гарно одягається. А ще ви обидвоє такі язикаті!))


Теги:
 

Политические партии в Украине. К кому примкнём?

Автор Сергей Горбачевский

Ответов: 7
Просмотров: 3930
Последний ответ 13, Октябрь 2008, Понедельник, 01:13:14 am
от HART