G-news. Новости цифрового мира

Четверг, 13-е Августа 2020
17:02:48

Webhelp Group, провідна світова компанія в галузі автоматизації бізнес-процесів (АБП) і якості обслуговування клієнтів, оголосила про укладення угоди про придбання 100% Sellbytel Group. Sellbytel є дочірньою компанією Omnicom Group Inc. (NYSE: OMC). Про це стало відомо 20 червня.

Таким чином французька корпорація Webhelp хоче закріпитися на ринках Німеччини, Іспанії, Португалії, Малайзії, Пуерто-Ріко. У новій структурі працюватиме 50 тисяч осіб. Прогнозований оборот до кінця року складе 1,3 млрд євро. Об'єднана команда обслуговує понад 500 клієнтів в 35 країнах.

Олівье Дюа (Olivier Duha) і Фредерик Жуссе (Frederic Jousset), співзасновники Webhelp, заявили: «Це придбання є не лише важливим кроком для посилення нашої позиції в Європі, але й фантастичною можливостю розширити портфель наших послуг і географічну присутність. Після 18 років безперервного зростання Webhelp спирається на свою позицію лідера в галузі НВК АБП. Узгодженість з керівництвом Sellbytel стала головною перевагою в підтримку цієї угоди, та, безумовно, нас схвилювало те, що будемо будувати це майбутнє разом».

Іспанську Sellbytel було засновано в 1988 році Майклом Раумом (Michael Raum), що став її Головою та Генеральним директором. З 1994 року компанія була частиною Omnicom Group. Компанія з 4 тисяч осіб набула великого досвіду в побудові багатомовних кол-центрів і комплексних ІТ-рішень корпоративних продажів і допоміжних видів діяльності, а також в інноваційній моделі надомної праці. Іншими дочірними компаніями Webhelp є Telecats, Netino та Webhelp Payment Services.

Майкл Раум додав: «Ми пишаємося тим, що було досягнуто протягом останніх 25 років разом з нашими партнерами в Omnicom, і дуже раді нашому майбутньому разом з Webhelp. Керівництво Sellbytel з радістю об'єднується з однією з найуспішніших компаній в нашому секторі. Узгодженість нашої культури і наше спільне бачення є ключовими елементами нашого майбутнього успіху».

Очікується, що остаточну угоду буде укладено в третьому кварталі 2018 року за погодженням з відповідними регулюючими органами.

За останні чотири роки Webhelp збільшила свої доходи більш ніж на 250%, інвестуючи у власних працівників, їхнє робоче середовище, та розвиваючи свою аналітичні та операційні можливості, щоб пропонувати трансформаційний аутсорсінг, що в змозі подолати виклики багатоканального світу.

З березня 2016 року власниками Webhelp є керівники компанії і провідне світове інвестиційне товариство KKR.

Вы здесь: Home Новости Телеком и IT Новости компаний Найбільший у світі аутсорсер бізнес-процесів поглинув свого європейського конкурента