G-news. Новости цифрового мира

Суббота, 26-е Сентября 2020
05:12:21

В рамках реалізації програми Ambassador, оператор мобільного зв’язку life:) вирішив провести серію мотиваційних пейнтбольних турнірів для кращих продавців неексклюзивного каналу продажів.

 

Амбассадор – це потужна програма лояльності, розроблена фахівцями life:) для працівників роздрібної GSM-торгівлі. У програмі беруть участь продавці та менеджери ексклюзивних і неексклюзивних GSM-магазинів. Від них безпосередньо залежать результати продажів продуктів life:) і поширення особливого позитивного іміджу компанії та її продуктів. 

 

Ефективно реалізувати цю ідею допомогло рекламне агентство I-BTL.

 

Турніри проводилися 9-18 жовтня у 25 найбільших містах України. Загалом у веселих іграх на свіжому повітрі взяли участь близько 1600 амбассадорівців.

 

http://www.reklamaster.com/get_image/id/4552

 

Агентство розробило повний сценарій проведення ігор, адресну програму, залучило до участі провідні пейнтбольні клуби України, забезпечило трансфер учасників ігор до місця змагань. 

 

Крім того, спеціалісти I-BTL розробили візуальне оформлення місць проведення турніру та дизайн нагород переможцям. Координатори агентства організували культурну програму та харчування для учасників у місцях проведення ігор.

 

http://www.reklamaster.com/get_image/id/4554

http://www.reklamaster.com/get_image/id/4553

 

Бугова Ірина, провідний спеціаліст відділу підтримки продажів, лідер проекту «Амбассадор Пейнтбол»: «Агентство справилося з поставленими перед ним задачами. У рамках відносно невеликого бюджету було реалізовано Пейнтбольні турніри у 25 містах нашої країни. Хочу відмітити цікаві пропозиції щодо майданчиків для проведення заходів, ефективні комунікації під час роботи над реалізацією проекту, оперативне реагування менеджерів агентства на необхідні зміни».

 

Судячи з веселого піднесення, яке панувало на всіх регіональних майданчиках, де проводились ігри, поставлену задачу турнір виконав. Учасники програми Ambassador оператора life:) переконалися в тому, що вони єдина команда, прекрасно провели час і з новими силами готові йти у бій – чи то на пейнтбольному полі, чи то у бізнесі.

 

Пейнтбольний турнір – чудова нагода зібратися колегам-однодумцям, поспілкуватися, обмінятися досвідом. Крім того, справжня командна гра «на виживання» згуртовує, дозволяє відчути себе справжнім воїном. Та й працювати потім з людьми, які прикривали тебе у «бою», перевірені у найекстремальніших умовах, комфортно і надійно.

Про це кажуть і самі учасники.

 

Станіслав (Кіровоград): «Все дуже і дуже сподобалося: автобуси були вчасно, кульок вистачило на дуже багато ігор, бутерброди смачні – загалом залишилось маса позитивних вражень і емоцій. Дякуємо оператору life:) за турнір. Приємно бути в такій команді».

 

Андрій (Тернопіль): «Все дуже сподобалося, все було добре організовано, пограли, поїли, аби тільки не в будній день, а загалом вельми дякуємо за матч. З такою командою, як life:), можна зробити все».

 

Олексій (Полтава): «Все супер, все клас! Дякуємо life:) та I-BTL. Забезпечили автобуси, майданчик цікавий, пейнтболісти і технічний персонал дуже добре усіх організували, зрозуміло провели інструктаж, і судді були справедливими. Ми відчули себе єдиною командою, здатною на великі звершення».

Інформація: Publicom

Вы здесь: Home Новости Телеком и IT Дайджест СМИ Дорослі ігри від life:)