G-news

Пятница, 30-е Октября 2020
04:03:18

Увага! Підходить кінцевий термін для отримання податкової знижки

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками 2014 року здійснюється до кінця 2015 року.

Право на податкову знижку мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували за навчання закладам освіти, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, страхували себе або членів своєї сім'ї, оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей, або понесли витрати у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу.

Звертаємо увагу платників: громадянин, який не скористається правом на отримання податкової знижки за наслідками звітного податкового року, втрачає можливість використати таке право в наступних податкових роках.

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Страхувальники Солом'янського району перерахували 3 мільярди 406 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

За підсумками 11 місяців 2015 року страхувальники Солом'янського району м. Києва перерахували 3 мільярди 406 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

«Зміна системи нарахування і сплати ЄСВ з використанням понижуючого коефіцієнта, а також збільшеня оплати праці з 1 вересня перевищили минулорічні показники на 251,5 мільйонів гривень»,- розповіла начальник відділу адміністрування єдиного внеску.

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі. Впровадження внеску передбачає забезпечення захисту у випадках, визначених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Завдяки платникам Солом'янського району українська армія отримала додатково 166, 3 млн.грн.

На підтримку армії до Державного бюджету за одинадцять місяців 2015 року платниками Солом'янського району було сплачено 166, 3 млн.грн., що на 115,0 млн.грн більше за попередній період 2014 року.

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи. Ставка збору становить – 1,5% від об'єкта оподаткування.

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві

З січня 2016 року всі касові апарати повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що з 1 січня 2016 року закінчується перехідний період для доопрацювання або заміни РРО, які створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді.

Нагадаємо, до 1 січня 2016 року дозволяється використовувати електронні контрольно - касові апарати, введені в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до органів ДФС по дротових або бездротових каналах зв'язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам'яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових документів.

Отже, що з січня 2016 року всі касові апарати повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі.

Тому, платникам необхідно завчасно потурбуватися щодо доопрацювання реєстраторів розрахункових операцій або замініти новим.

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Столичні органи фіскальної служби запрошують громадян підвищити правову обізнаність

З 7 по 12 грудня 2015 року Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві та його територіальні органи доєднаються до проведення Всеукраїнського тижня права. Цьогорічні заходи з питань підвищення рівня правової обізнаності громадян відбудуться за загальною визначеною темою: «Реалізація прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, та правозахисної діяльності в органах ДФС».

Кожен бажаючий зможе звернутись до будь-якого з Центрів обслуговування платників ГУ ДФС У м. Києві та отримати необхідну інформаційну допомогу.

Довідково: 10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. У ньому вперше в історії людства права людини трактувались як такі, якими кожна людина наділена завдяки факту свого існування і які є невід'ємною складовою людського життя. У Декларації найвищою цінністю було проголошено людське життя, його безпеку, гідність та громадянські, політичні, соціальні, культурні права людини, які кожна держава зобов'язана захищати силою Закону.

ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Вы здесь: Home Новости Финансы Новости компаний ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує - 04.12.2015