G-news

Пятница, 30-е Октября 2020
03:34:00

Останнім часом трапляються непоодинокі випадки звернень громадян до столичного управління ДФС та податкових інспекцій Києва стосовно надходження на їх адреси повідомлень начебто від Головного управління ДФС у м. Києві щодо необхідності декларування доходів за 2015 рік, отриманих у вигляді безкоштовних послуг кабельного телебачення.

При цьому, вказані повідомлення складені на звичайному офісному папері, без підпису керівника (заступника керівника) контролюючого органу та без відбитку печатки.

ГУ ДФС у м. Києві звертає увагу, що всі офіційні документи (повідомлення, запрошення) від контролюючих органів повинні бути встановленого зразка з відбитком печатки контролюючого органу або надруковані на номерному бланку такого органу, а також в обов'язковому порядку засвідчені підписом керівника (заступника керівника) такого органу із зазначенням реєстраційного номеру вихідної кореспонденції.

Отже, Головне управління ДФС у м. Києві наголошує, що фізичні особи неповинні реагувати на отримані повідомлення, які не є офіційними документами контролюючих органів та оформлені неналежним чином.

Вы здесь: Home Новости Финансы Новости компаний Щодо надходження листів невідомого походження абонентам кабельного телебачення з вимогою задекларувати доходи