G-news

Пятница, 30-е Октября 2020
04:13:55

У тестовому режимі система запрацювала в «Консультативно-діагностічному центрі дитячому» Дарницького району. Особливість даного медичного закладу полягає в великому навантаженні, яке воно повинно витримувати. Поліклініка на вулиці Тростянецькій 8Д має обслуговувати 60 000 дитячого населення. На філію, що розташована за адресою Харківське шосе, 121, доводиться ще 20 000 маленьких пацієнтів.

«При цьому фахівців катастрофічно мало. Наприклад, протягом вже 8 років у нас не з'являються нові дитячі офтальмологи, - зазначає директор центру Олена Коляда. - Щоб відрегулювати ситуацію ми пробували різні способи. Але все одно черги були великі, пацієнти приходили з 5-6 ранку їх займати. Звичайно, була маса обурених відгуків від тих, хто не потрапляв на прийом».

Наразі, з 24 квітня система контролю та управлінням потоком пацієнтів працює в поліклініці на Тростянецькій. 24 травня попередній електронний запис був відкритий також у філії.

На данний час система «Поліклініка без черг» дозволяє записатися до лікаря через сайт проекту https://newmedicine.com.ua/. У центрі, розташованому на вулиці Тростянецькій, встановлений також тачскрін-термінал, який також дозволяє це зробити.

Користувач системи в онлайн-режимі отримує доступ до розкладу прийому фахівців. Після успішного запису на мобільний телефон приходить SMS з датою, часом, номером кабінету і номером електронного талона, за яким пацієнта повинні прийняти.

Зарезервувати прийом у лікаря, як і раніше, можна через реєстратуру особисто, або зателефонувавши. Але вже зараз 50% записів проводиться через інтернет.

«З системою справляються школярі, мами і навіть бабусі, які прийшли, щоб записати свого онука. Вона елементарно проста в користуванні і для реєстраторів", - розповідає Олена Коляда. - А батькам вже не треба приходити о п'ятій ранку і простоювати в чергах до восьмої години".

У планах діагностичного центру закупівля додаткового обладнання, яке необхідне для реалізації системи в повному обсязі. Представник центрів первинної медико-санітарної допомоги та консультативних центрів Дарницького району, які були спеціально запрошені для ознайомлення з системою, також виявили зацікавленість відносно впровадження системи у підпорядкованих їм медичних закладах.

Довідка: «Поліклініка без черг» - система контролю та управлінням потоком пацієнтів.

Проект націленний на подолання застарілої організації пацієнтопотоку у державних поліклініках та медичних закладах. Рішення полягає у комплексному використанні IT- інструментів: введення електронної черги у закладі, он-лайн запис на консультації та прийоми, логістична взаємодія лікарів, спеціалістів, діагностичних центрів та лабораторій між собою задля комфорту пацієнта.

Наразі система працює в медичних закладах Києва, Дніпра та Черкаської області.

З лютого 2017 року «Поліклініка без черг» інтегрувалась з «Карткою Киянина», що дає можливість записатись на прийом до лікаря онлайн через особистий кабінет на сайті kyivcard.com.ua або використовуючи мобільний додаток.

Стартап «Поліклініка без черг» є переможцем конкурсу 1991 Kyiv Smart City Incubator та є випускником інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator.

С ноября 2014 г. компания Philips представляет на украинском рынке свою инновацию в категории зубных щеток, флагман серии Sonicare – Philips Sonicare Diamond Clean. Разработчики продукта обещают абсолютно новый опыт и полную смену стандартной привычки чистки зубов, а стильный внешний вид гаджета и его аксессуаров придется по душе всем владельцам.

Sonicare

Технология

За эффективностью конечного результата и простотой использования Philips Sonicare Diamond Clean стоит запатентованная звуковая технология Sonicare.

Благодаря сочетанию высокой частоты (до 31 000 вибраций в минуту) и широкой амплитуды во время чистки зубов создается динамический поток жидкости, которая начинает циркулировать, двигаясь по кругу, очищая зубы со всех сторон и проникая в труднодоступные места и вдоль линии десен. Благодаря этой технологии гаджет не просто механично очищает поверхность зубов, но буквально вымывает налет и бактерии, не повреждая эмаль. Щетка Philips Sonicare Diamond Clean осуществляет столько же движений за 2 минуты, сколько обычная щетка делает за месяц, а 2 минуты чистки зубов с новинкой равны 30 минутам чистки с обычной зубной щеткой.

Доказанная эффективность

Эффективность технологии Sonicare доказана 175 клиническими и лабораторными исследованиями, которые проводились в 50 университетах и научно-исследовательских лабораториях мира. Philips Sonicare Diamond Clean удаляет в 7 раз больше зубного налета по сравнению с обычной зубной щеткой и всего за 2 недели улучшает состояние десен. Заметный результат отбеливания зубов можно увидеть уже через 7 дней использования.

Простота и безопасность использования

Гаджет Philips Sonicare Diamond Clean запрограммирован на пять режимов работы в зависимости от индивидуальных потребностей в уходе: для ежедневной тщательной чистки (Clean), уход за деснами (Gum Care), отбеливание (White), полировка зубов (Polish), бережная чистка зубов и десен (Sensitive).

Встроенные таймеры позволяют владельцу равномерно уделить внимание всей ротовой полости. SmartTimer контролирует общее время чистки – от 1 до 3 минут в зависимости от режима. Quadpacer автоматически отмеряет 4 интервала от 15 до 30 секунд в процессе чистки.

Philips Sonicare Diamond Clean имеет функцию «быстрое привыкание»: в течение 14 дней после первого включения она постепенно увеличивает интенсивность движения щетинок, позволяя адаптироваться к новому способу чистки.

Закругленные лазером щетинки не травмируют эмаль зубов, а благодаря специальному режиму для чувствительных зубов щетка бережно заботится о всех зубах без исключения. Она абсолютно безопасна для брекетов, виниров, имплантантов и других ортодонтических конструкций.

Сигнальные щетинки на щетке укажут о необходимости замены насадки.

Комплектация

В комплектацию Philips Sonicare Diamond Clean входят: основа Diamond Clean, 2 насадки – стандартная и компактная, стакан с зарядной базой, дорожный футляр.

Изюминкой новинки является двойная система зарядки. Щетка заряжается методом индукции в стеклянном стакане, помещенном на зарядную базу (при этом стаканом можно пользоваться для полоскания ротовой полости). Стильный дорожный футляр с зарядным устройством позволяет заряжать щетку также в чехле от ноутбука через USB или от сетевого адаптера. Время работы аккумулятора между подзарядками – до 3-х недель.

Доступность

Начиная с 5 ноября и в течение 2-х недель, продукт будет доступен эксклюзивно в рамках кампании предпродаж на Rozetka.ua, после чего новинка будет широко представлена в рознице по цене 2999 грн.

24 серпня 2014 року в Україні відбудеться чемпіонат світу зі стронгмену. За звання чемпіона світу змагатимуться найчильніші чоловіки планети. Змагання відбуватимуться під аркою Дружби народів та проходитимуть в рамках міжнародного фестивалю TAFISA "World Challenge Day-2014".

Спортивно-масовий захід одночасно проходитиме по всій країні. Рівно о 12.00 розпочинаються активності для населення. Кожне місто самостійно обирає програму заходу, перемогу отримає той населений пункт, який долучить до свята найбільшу кількість учасників.

У столиці на День Незалежності в рамках свята, окрім чемпіонату світу зі стронгмену, також відбуватиметься сімейний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сім'я" серед зірок спорту та шоу-бізнесу, live Drum Show, Drum Circles, також працюватиме X-Sport Zone, відбуватимуться різноманітні конкурси та вікторини, глядачів розважатимуть своїми виступами артисти та спортсмени.

Початок заходу о 12.00.

Компанія MSD, яка відома у США та Канаді під брендом Merck, виділяє 281 657 доларів США на проведення в Україні освітнього проекту, спрямованого на зниження рівня післяпологових кровотеч і, таким чином, на зниження материнської смертності. Ця ініціатива здійснюється в рамках глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності MSD for Mothers («MSD для матерів»).

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), рівень материнської смертності в Україні у 4–5 разів вище, ніж у сусідніх європейських країнах. Післяпологова кровотеча залишається основною причиною материнської смертності й є надзвичайно актуальною проблемою, яка потребує нагального вирішення.

«Смертність від пологових кровотеч в Україні вища, ніж у країнах Європейського союзу. Основними причинами такого високого рівня є неправильне розпізнавання та лікування кровотеч, що здебільш пов'язано з недостатньою кваліфікацією медичного персоналу. Необхідний систематичний та інноваційний підхід до підготовки лікарів, які б швидко й вміло реагували на складні та високостресові ситуації, якими є акушерські післяпологові кровотечі», – коментує заступник міністра охорони здоров'я України Руслан Салютін.

Саме з метою підвищення рівня кваліфікації лікарів та побудови в них навичок швидко та злагоджено діяти у випадку виникнення кровотечі в породіллі, було започатковано нову освітню програму, в рамках якої компанія MSD надала грант міжнародній благодійній організації JSI, що має багаторічний досвід у реалізації програм з медичної освіти.

Зокрема, в рамках проекту в Житомирській області буде створено симуляційно-тренінговий центр, оснащений презентаційним обладнанням, інструментарієм, пологовими манекенами-симуляторами, які необхідні для навчання команд медпрацівників. Акушери-гінекологи, акушерки, операційні медсестри та анестезіологи у складі мультипрофільних бригад навчатимуться за курсом «Допомога у випадках післяпологових кровотеч», розробленим спеціалістами Гарвардського університету (США).

Житомирську область було обрано невипадково, адже саме тут спостерігається один з найбільших рівнів післяпологових кровотеч серед пологових стаціонарів в Україні (23,19 на 1 000 пологів). До того ж на Житомирщині є необхідна база для організації центру та проведення навчання.

Ще одна ціль проекту «MSD для матерів» – підвищити інформованість жінок і членів їхніх родин про загрозливі стани у перебігу вагітності. Для цього будуть розроблені інформаційні матеріали з чіткою інформацією про «загрозливі ознаки» під час вагітності, які потребують негайного звертання за медичною допомогою.

«Ми очікуємо, що в результаті програми післяпологові кровотечі виявлятимуться більш своєчасно, медичний персонал лікуватиме їх ефективно й злагоджено, а породіллі отримуватимуть високоякісну та необхідну допомогу, що сприятиме зниженню материнської смертності через післяпологові кровотечі», – зазначив Костянтин Подшивалов, керівник благодійної організації JSI Україна , який реалізовуватиме освітній проект.

«Програма MSD для матерів, яка розпочата у 2011 році, працює у більш ніж 30 країнах світу, і сьогодні ми оголошуємо про початок роботи програми в Україні. В рамках MSD для матерів ми здійснюємо кілька проектів, у яких прагнемо використовувати наші можливості та наукову експертизу для поліпшення здоров'я матерів. Ми хочемо створити світ, де жодна жінка не вмирає, даруючи життя дитині», – розповідає Тетяна Білик, директор із зовнішніх зв'язків.

MSD for Mothers («MSD для матерів») – програма корпоративної соціальної відповідальності, спрямована на зниження материнської смертності. Розпочата у 2011 році, наразі вона працює у більш ніж 30 країнах світу, в тому числі в Україні. Компанія MSD планує протягом 10 років виділити $500 млн для реалізації низки проектів у рамках програми в різних країнах світу.

6 квітня о 11:30, у парку культури та відпочинку «Перемога» по вул., бульвар Перова 2, відбудеться захід організатором якого є лідер руху за «здоровій спосіб життя» Гай Денис та колектив ВГО "Street Workout Ukraine", ми спробуємо встановити новий рекорд України у дисципліні - колективні віджимання від підлоги, (минулий рекорд 715 чоловік)..

У програмі: спроба встановлення нового рекорду України, показові майстер класи з вправами найвищої складності від переможців шоу «Україна має талант» 4 сезону, від колективу МАЙДАНС та від найсильніших команд Києва з Street Workout, паркур та виступи сучасних музичних колективів.

Захід відбудеться з нагоди святкування Дня Здоров'я.

До участі у заході запрошені соціально активні представники більшості навчальних закладів Києва, ті кому не байдуже власне тіло та Дух, спортсмени та любителі здорового способу життя.

Довідково: Street Workout – це популярний, спортивний масовий молодіжний рух, що нараховує понад 300 000 тис прихильників по всій Україні.

Головною метою цього заходу є - підвищення рівня соціальної активності в суспільстві, формування відповідального і розсудливого молодого покоління.

Об'єднання молоді – масова популяризація здорового способу життя.

Вы здесь: Home Новости Питание и здоровье Новости компаний