G-news

Пятница, 30-е Октября 2020
03:45:50

6 квітня о 11:30, у парку культури та відпочинку «Перемога» по вул., бульвар Перова 2, відбудеться захід організатором якого є лідер руху за «здоровій спосіб життя» Гай Денис та колектив ВГО "Street Workout Ukraine", ми спробуємо встановити новий рекорд України у дисципліні - колективні віджимання від підлоги, (минулий рекорд 715 чоловік)..

У програмі: спроба встановлення нового рекорду України, показові майстер класи з вправами найвищої складності від переможців шоу «Україна має талант» 4 сезону, від колективу МАЙДАНС та від найсильніших команд Києва з Street Workout, паркур та виступи сучасних музичних колективів.

Захід відбудеться з нагоди святкування Дня Здоров'я.

До участі у заході запрошені соціально активні представники більшості навчальних закладів Києва, ті кому не байдуже власне тіло та Дух, спортсмени та любителі здорового способу життя.

Довідково: Street Workout – це популярний, спортивний масовий молодіжний рух, що нараховує понад 300 000 тис прихильників по всій Україні.

Головною метою цього заходу є - підвищення рівня соціальної активності в суспільстві, формування відповідального і розсудливого молодого покоління.

Об'єднання молоді – масова популяризація здорового способу життя.

Вы здесь: Home Новости Питание и здоровье Новости компаний “Street Workout Ukraine" - спроба встановлення нового рекорду України