G-news

Пятница, 30-е Октября 2020
04:04:00

24 серпня 2014 року в Україні відбудеться чемпіонат світу зі стронгмену. За звання чемпіона світу змагатимуться найчильніші чоловіки планети. Змагання відбуватимуться під аркою Дружби народів та проходитимуть в рамках міжнародного фестивалю TAFISA "World Challenge Day-2014".

Спортивно-масовий захід одночасно проходитиме по всій країні. Рівно о 12.00 розпочинаються активності для населення. Кожне місто самостійно обирає програму заходу, перемогу отримає той населений пункт, який долучить до свята найбільшу кількість учасників.

У столиці на День Незалежності в рамках свята, окрім чемпіонату світу зі стронгмену, також відбуватиметься сімейний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сім'я" серед зірок спорту та шоу-бізнесу, live Drum Show, Drum Circles, також працюватиме X-Sport Zone, відбуватимуться різноманітні конкурси та вікторини, глядачів розважатимуть своїми виступами артисти та спортсмени.

Початок заходу о 12.00.

Вы здесь: Home Новости Питание и здоровье Новости компаний На День Незалежності в Україні визначиться чемпіон світу зі стронгмену