G-news

Суббота, 31-е Октября 2020
20:55:04

У тестовому режимі система запрацювала в «Консультативно-діагностічному центрі дитячому» Дарницького району. Особливість даного медичного закладу полягає в великому навантаженні, яке воно повинно витримувати. Поліклініка на вулиці Тростянецькій 8Д має обслуговувати 60 000 дитячого населення. На філію, що розташована за адресою Харківське шосе, 121, доводиться ще 20 000 маленьких пацієнтів.

«При цьому фахівців катастрофічно мало. Наприклад, протягом вже 8 років у нас не з'являються нові дитячі офтальмологи, - зазначає директор центру Олена Коляда. - Щоб відрегулювати ситуацію ми пробували різні способи. Але все одно черги були великі, пацієнти приходили з 5-6 ранку їх займати. Звичайно, була маса обурених відгуків від тих, хто не потрапляв на прийом».

Наразі, з 24 квітня система контролю та управлінням потоком пацієнтів працює в поліклініці на Тростянецькій. 24 травня попередній електронний запис був відкритий також у філії.

На данний час система «Поліклініка без черг» дозволяє записатися до лікаря через сайт проекту https://newmedicine.com.ua/. У центрі, розташованому на вулиці Тростянецькій, встановлений також тачскрін-термінал, який також дозволяє це зробити.

Користувач системи в онлайн-режимі отримує доступ до розкладу прийому фахівців. Після успішного запису на мобільний телефон приходить SMS з датою, часом, номером кабінету і номером електронного талона, за яким пацієнта повинні прийняти.

Зарезервувати прийом у лікаря, як і раніше, можна через реєстратуру особисто, або зателефонувавши. Але вже зараз 50% записів проводиться через інтернет.

«З системою справляються школярі, мами і навіть бабусі, які прийшли, щоб записати свого онука. Вона елементарно проста в користуванні і для реєстраторів", - розповідає Олена Коляда. - А батькам вже не треба приходити о п'ятій ранку і простоювати в чергах до восьмої години".

У планах діагностичного центру закупівля додаткового обладнання, яке необхідне для реалізації системи в повному обсязі. Представник центрів первинної медико-санітарної допомоги та консультативних центрів Дарницького району, які були спеціально запрошені для ознайомлення з системою, також виявили зацікавленість відносно впровадження системи у підпорядкованих їм медичних закладах.

Довідка: «Поліклініка без черг» - система контролю та управлінням потоком пацієнтів.

Проект націленний на подолання застарілої організації пацієнтопотоку у державних поліклініках та медичних закладах. Рішення полягає у комплексному використанні IT- інструментів: введення електронної черги у закладі, он-лайн запис на консультації та прийоми, логістична взаємодія лікарів, спеціалістів, діагностичних центрів та лабораторій між собою задля комфорту пацієнта.

Наразі система працює в медичних закладах Києва, Дніпра та Черкаської області.

З лютого 2017 року «Поліклініка без черг» інтегрувалась з «Карткою Киянина», що дає можливість записатись на прийом до лікаря онлайн через особистий кабінет на сайті kyivcard.com.ua або використовуючи мобільний додаток.

Стартап «Поліклініка без черг» є переможцем конкурсу 1991 Kyiv Smart City Incubator та є випускником інкубаційної програми 1991 Open Data Incubator.

Вы здесь: Home Новости Питание и здоровье Новости компаний Ще один медичний заклад Києва впровадив систему «Поліклініка без черг»