G-news. Новости цифрового мира

Пятница, 18-е Сентября 2020
15:56:04

Вчера, 30.07.2008 pre-paid.com.ua писал о спекуляциях с ваучерами пополнения в регионах Западной Украины, пострадавших от стихии. Компания Киевстар оперативно отреагировала. Помещаем официальный ответ...

 

З метою подолання дефіциту скретч-карток поповнення рахунку у західному регіоні України, що постраждали від повені, компанія "Київстар" налагодила постачання карток поповнення гелікоптерами Міністерства з надзвичайних ситуацій. Так, зокрема, 30 липня гелікоптером МНС разом з товарами першої необхідності до Путильського району Чернівецької області, сполучення з яким перервано стихією, було доставлено першу партію з 1600 карток поповнення номіналом 25 грн., які продаватимуться у відділеннях "Укрпошти". Аби не створювати ажіотаж, з керівництвом "Укрпошти" домовлено про продаж не більш ніж 10 карток одній особі. Окрім того, на пошті м. Путила встановлено термінал для продажу електронних кодів поповнення рахунків та прийому платежів. Додатково скретч-карти отримали також інші торгові точки. Після відновлення дороги до Путильського району, яке очікується 2 серпня, буде відновлено постачання карток поповнення автотранспортом. У затоплених районах Івано-Франківської області дефіциту карт поповнення немає.

Також у районах, де залишаються проблеми з електропостачанням, «Київстар» продовжує надавати можливість місцевому населенню заряджати свої мобільні телефони.

 

Станом на 9 ранку 31 липня 2009 року компанією «Київстар» забезпечено належне функціонування мережі мобільного зв’язку. За дві доби, що минули, відновлено роботу 14 з 24 базових станцій, які тимчасово не працювали через повінь. Наразі ведуться роботи з відновлення роботи інших 10 БС. Загалом у зоні стихійного лиха працює понад 2800 базових станцій національного оператора мобільного зв’язку «Київстар», що забезпечують якісний зв’язок в регіоні.

Вы здесь: Home Новости Телеком и IT Мобильная связь Киевстар помогает регионам, пострадавшим от стихии