G-news

Понедельник, 30-е Ноября 2020
10:22:12
Next generation Picanto (front side)

Корпорація KІА Motors оприлюднила перші офіційні фото міського автомобіля Picanto  наступного покоління, який став зухвалішим, більш зрілим та набув більш впевненого вигляду.

 

Picanto отримав повністю новий дизайн та конструктивні зміни, значно збільшилась колісна база та довжина автомобіля. Всі перетворення, яких зазнав «дорослий» Picanto, кажуть про те, що він стане одним з найбільш конкурентоспроможних автомобілів у своєму класі.

 

Головний дизайнер КІА, Пітер Шрайєр: «Якщо подивитись на профіль, новий Picanto має виразні, індивідуальні риси та дуже яскраву лінію, яка веде догори. В результаті світло та тінь накладаються одне на одного і це нашарування візуально зменшує висоту автомобіля, надаючи йому більш впевненої, стійкої статури».

 

В той час як нинішній Picanto доступний лише в конфігурації хетчбека з п’ятьма дверима, наступне покоління отримає також і версію з більш спортивним, стильним кузовом з трьома дверима, яка буде продаватися в Європі.

 

Новий Picanto змінить двигуни на користь 1.0- та 1.2-літрових, всі вони можуть похвалитися найкращими в класі показниками викидів СО2. На додачу до бензинових двигунів, в залежності від ринку, будуть доступні двопаливні версії зі зрідженим нафтовим газом.

 

Наступне покоління Picanto буде офіційно представлене на Женевському Міжнародному Автосалоні, в березні 2011 року.

Вы здесь: Home Новости Транспорт Новости компаний Наступне покоління KІА Picanto – «малюк» подорослішав