G-news

Пятница, 30-е Октября 2020
02:53:57

15 грудня, о 12:00, у Гідропарку відбудеться зірковий майстер-клас з Street Workout.

У програмі: показові майстер класи з вправами найвищої складності, від переможців шоу Україна має талант 4 сезону, від колективу МАЙДАНС та від найсильніших команд Києва з Street Workout..

Колективна розминка та масове тренування, фотосесія на пам'ять, масові ігри – війна в сніжки та обговорення благодійного проекту - спільної поїздки у гості до дітей – сиріт з притулку № 1 (м. Київ), що відбудеться з нагоди святкування Дня св. Миколая.

До участі у заході запрошуються всі, кому не байдуже власне тіло, Дух, та доля дітей, що залишилися без батьків, спортсменів та любителів здорового способу життя.

Приходь на зарядку, та заряди наше місто мирною енергією і позитивом.

Довідково: Street Workout – це популярний масовий молодіжний рух, що нараховує понад 300 000 тис прихильників по всій Україні. Головна мета об'еднання – відновлення спортивного комплексу Україні та масова популяризація здорового способу життя.

Місія організації: через спорт прославити Україну та зробити першою серед всіх країн світу з розвитку вуличного спорту та формуванню лідерів нової генерації

Вы здесь: Home Новости Питание и здоровье Новости компаний Зірки Воркауту в Гідропарку